| anonima5682651 a întrebat:

Cum pot vedea ce raspunsuri date de mine au fost votate? Astept urgent raspuns! Mega funda! love struck :*

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Nu ai cum, decât dacă îți verifici fiecare răspuns în parte și apeși pe "Evaluează" care se află în partea de jos al răspunsului. Acolo vei vedea:
"Folositor (1) Nefolositor (0) Amuzant (3) Inteligent (2) Eronat (0)"

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu le poti vedea, doar daca le iei pe rand sa vezi ce voturi ai primit pentru fiecare raspuns.