| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot verifica daca mai sunt junior sau am trecut la senior pe TPU? Ce nu pot face cand sunt junior si ce se schimba cand intru in statutul de senior?

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Nu,raspunsurile din oracol nu se iau in considerare.
Mai ai de dat 50 de rasp apoi vei deveni senior.

"Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU."

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Pui mausul pe bara portocalie din dreptul numelui tau si-ti arata!
Ca senoir vei putea vota, raporta postari, trimite mesaje private si folosi chatul.
Punctele acumulate la oracolol te ajuta sa cresti in clasament dar nu se iau in considerare la schimbarea statutui.
Vor fi luate in considerare la viitoarele concursuri.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a verifica daca mai esti junior sau ai trecut la senior trebuie sa intri pe profilul tau. Daca ai peste 100 de raspunusuri si 10 zile vechime esti senior.Ca senior poti vota sau raporta un raspuns, poti trimite mesaje si poti intra pe chat-ul TPU.

| delia5609 a răspuns:

Am citit ca trebuie sa dai cel putin 100 de raspunsuri la intrebari.Raspunsurile la intrebarile din Oracol se iau in considerare?