| MadalinStoicescu a întrebat:

Cum poti creste de la gradul de Utilizator junior pe TPU.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Madalinhappy
trebuie sa ai minim 10 zile de la crearea contului si 100 de raspunsuri, apoi admini vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior..fii activ pe site si vei avea castig de cauzawinking
O zi frumoasa sa aihappy

| MadalinStoicescu explică (pentru caramela):

Multumesc.Iti dau tie funda pentru felul in care mi-ai vorbit.o zi frumoasa si tie

| caramela a răspuns (pentru MadalinStoicescu):

Iti multumesc!

6 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Ascultă-mă pe mine. laughing
Deci dacă vrei să devii utilizator senior, trebuie să ai cel puţin 100 de răspunsuri şi 10 zile de când te-ai înregistrat pe site. Nu are nicio legătură cu fundiţele.

| Lightning1997 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de cand ai contul pe TPU.

| iLeón a răspuns:

Sa ai 100 raspunsuri date si 50 Fundite.