| zahy a întrebat:

Cum poti vedea la ce raspunsuri ai primit vot :
Raspunsuri considerate nefolositoare:
Raspunsuri considerate eronate:
?

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Bună.
Ca să vezi exact răspunsul la care ai luat respectivul vot, trebuie să le verifici pe toate în parte şi să apeşi pe "Evaluează".
În schimb, poţi vedea totalul de răspunsuri considerate eronate, amuzante, inteligente, nefolositoare şi folositoare, intrând pe profilul tău şi dând la "PUNCTAJ".
"Răspunsuri considerate folositoare: 6
Răspunsuri considerate nefolositoare: 2
Răspunsuri considerate amuzante: 18
Răspunsuri considerate inteligente: 7
Răspunsuri considerate eronate: 2"
Bineînţeles, că nu poţi afla nici cine ţi-a dat vot.

| zahy explică (pentru Maysa):

Pai pe profil am vazut ca am 2 asfel de voturi. am sa evaluiez mesajele ca sunt curios ori cum stiu ca sunt cele despre religie asa ca nu imi este greu sa le gasesc. mersi mult pentru raspuns

6 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

Nu prea ai cum, decat sa urmaresti fiecare raspuns in parte.

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru zahy):

Cu placere.O noapte frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat