| MitchieM a întrebat:

Am postat o intrebare aseara pe TPU si vroiam sa dau raspuns cuiva care mi-a raspuns la intrebare dar acum vad ca intrebarea nu imi apare parca s-a sters automat am cautat-o si la intrebarile mele si tot nu o gasesc.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Krisz13Tina a răspuns:

A fost stersa intrebarea asa am patit si eu.
Si nu am incalcat regulamentul.

| MitchieM explică (pentru Krisz13Tina):

Si nu inteleg de ce se sterge daca nu incalci regulamentul?

| Krisz13Tina a răspuns (pentru MitchieM):

Http://www.tpu.ro/contact uita-te la regulamentul din link.
Dar bine ca prostiile si aberatiile nu le sterg.

Daca nu par prea curioasa, ce intrebare ti-or sters?
Eu intrebam doar de niste filme de groaza sau linkuri cu filme.Si de aia mi l-or sters.

14 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Poti vedea continutul sters de noi aici: http://www.tpu.ro/continut-sters-admin.
Intrebarea ta nu mai este pe site pentru ca avea un caracter extrem de subiectiv. Noi stergem postarile precum cea facuta de tine, mai ales atunci cand sunt insotite si de link-uri catre fotografii de pe Facebook.

Alexandra - TPU

| MitchieM explică (pentru TPU.ro):

Pai... sad adica nu mai am voie sa pun linkuri de pe facebook? dar pronlema e ca am incercat sa pun alte linkuri si nu pot de aceea am pus acel link dar fie imi cer scuze

| TPU.ro a răspuns (pentru MitchieM):

Problema noastra era legata mai ales de subiectul intrebarii tale. Stergem intrebarile in care utilizatorii intreaba comunitatea daca sunt frumosi sau urati.

Alexandra - TPU

| MitchieM explică (pentru TPU.ro):

Ma scuzi dar am vazut foarte multe intrebari de acest gen si nu cred ca au fost sterse de asemenea ..si by the way nu mi se pare o mare branza aceste intrebari ca sa fie sterse dar whatever daca asa e la voi :o fie

| mona a răspuns:

Poate era o intrebare care nu se incadra in regulament

| MitchieM explică (pentru mona):

Dar s.a postat apoi cand am dat sa vad ce raspunsuri am mai primit n.am mai gasit.o

| mona a răspuns (pentru MitchieM):

S a postat dar a fost stearsa banuiesc ca de aceea nu o gasesti

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ai incalcat regulamentul si ti a fost rasa de pe fata pamantului intrebarea

| Krisz13Tina a răspuns (pentru suntserios):

Si eu am postat o intrebare si nu am incalcat regulamentul si mi-lo sters.

| TPU.ro a răspuns (pentru Krisz13Tina):

Intrebarea ta a fost stearsa pentru ca ai solicitat site-uri pe care sa te uiti la filme de groaza, incalcand astfel regulile comunitatii legate de materialele piratate.

Alexandra - TPU

| Krisz13Tina a răspuns (pentru TPU.ro):

Multumesc pentru raspuns si imi pare nespus de rau ca am facut aceasta greseala.

| MitchieM explică:

Si nici raspunsurile pe care le.am scris celorlalti nu le mai gasesc la raspunsurile mele.Ce s.a intamplat de nu imi apar?