| Karinakari99 a întrebat:

Cum reactionati cand primiti o funda?

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei. In primul rand nu raspund pentru fundita, pentru ca practic nu castig nimic, sunt fericita ca atunci cand dau un raspuns, stiu ca e corect, si sper sa-l ajute pe cel care a pus intrebarea; Normal ca ma bucur cand primesc fundita, pentru ca atunci faptul ca am ajutat pe cineva s-a confirmat. Ajut cu drag.
Numai bine!

20 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ma bucur ca raspunsul meu a folosit celui care a pus intrebarea si acesta si-a rezolvat problema, va sti cum s-o rezolve, va sti cum sa procedeze intr-o anumita situatie ori la ce sa se astepte, depinde de intrebare. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin asta dau dovadă de seriozitate în răspunsul pus la dispoziția întrebătorului!
Pa, pa.

| Rayyy a răspuns:

Mă bucur, întrucât înseamnă că am putut să ajut pe cineva.

| darrio2007 a răspuns:

Normal.Raspund intrebarilor pentru a ajuta nu pentru funda.

| ΔH a răspuns:

Ma tavalesc pe jos de fericire, imi sun familia, sun prietenii, le spus vestea cea noua, si apoi ma duc si dorm.

Patetica intrebare... dupa parerea mea funditele ar trebui scoase. Site-ul a ajuns un rahat din cauza lor, fiindca multi ratati raspund aiurea (chiar daca habar n-au ce intreba celalat sau ce raspunde el insusi) pentru a primii fundita.
Si la sfarsit mai si pune ca tampitu: "funda?big grin"

| croissant a răspuns:

Ma bucur ca raspunusl meu ia folosit sa ca prin urmare de a mi multumi frumos imi va da o fundita sau un vot depinde de cat de mult i-a folosit raspunsul meuwinkingwinking

| Elise_1052 a răspuns:

Eu ma simt fericita, deoarece sunt multumita ca am ajutat pe cineva.Este fain sa ajuti pe cineva.

| Gabica a răspuns:

Nu mi se pare o prea mare realizare atunci cand primesc o funda, dar sunt fericita ca raspunsul meu l-a ajutat pe cel care a pus intrebarea.Si nu raspund pentru fundita pentru ca nu am nimic de castigat.

| Sconcsiş a răspuns:

De ce aş reacţiona într-un anumit fel?

| Gicone a răspuns:

Oarecum...bine. Sunt mereu multumit de raspunsul pe care il dau eu. big grin

| Michelle13 a răspuns:

Dami una si iti spun :d

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Sunt f. fericita si sar in sus big grin

| Andruza a răspuns:

Mă bucurhee heepuppy dog eyes

| Oxanna a răspuns:

Pai eu ma bucur ca sfatul meu a fost de ajutor, si ca persoana respectiva chiar a apreciat gestul...mai este cand raman indiferenta cand o primesc pentru ca era o intrebare gen: cine spune primul da fundita! si eu psun prima da si primesc funda...dar in general ma bucur ca am putut ajutalove struck tuu?

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Ma bucur ca am ajutat.Dar si funda e frumoasa!

| SomethingNew a răspuns:

Happyblushing

| Dean1996 a răspuns:

Țip ca o isterică și sar in sus cu scaunul pană când cade jos(în camera parinților) si după îi anunt că am primit fundită, plâng de fericire.Sun prieteni,familia,află toată Romania când primesc eu fundă.E nebunie mare când primesc o fundă, dau o petrecere de parcă-i majorat. Încep să dau cu bombe, cu artificii! Plâng ca la Titanic.
P.S: Închipuie-ti cum fac dacă ajung expert TPU xD

| Lisa a răspuns:

Ma duc repede sa vad ce-o fi cu funda aia ratacita. eu? funda? never ever. s-a gresit userulrolling on the floor)))
*joking*
ei bine, e normal sa te duci repede sa vezi cine ti-a dat-o.

| βǿβǿ a răspuns:

"ah. inca o funda? de unde?" laughing

funda?laughing

| elenush_6230 a răspuns:

* am primit funda! am primit funda * sar prin casa de bucurielaughing)