| Lidia09 a întrebat:

Cum să-mi pun și eu poză de profil pe TPU?

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Clic pe setarile contului tau, mergi pana la selecteaza imaginea de profil. Clic pe ea.Se deschide fisierul de poze, selectezi din nou clic, astepti sa se incarce,
TREBUIE cel putin 24 de ore ca poza sa fie aprobata si sa apara pe site.

| Cipi1212 a răspuns:

Buna, Du-te la profilul tău și caută Selectează Imagine Profil, Caută niste fișiere unde se află pozele tale și încarcă o poză. S-ar putea să îți aprobe poza in termen de 24 de ore.

| Lidia09 explică (pentru Cipi1212):

Eu nu am așa ceva, nu gasescsad.

| Cipi1212 a răspuns (pentru Lidia09):

Lidia, Îmi spui dacă ai rezolvat.

| Lidia09 explică (pentru Cipi1212):

Nu, nu am rezolvat nu găsesc. dar lăsați trăiesc și fără o imagine de profil

| Cipi1212 a răspuns:

Buna, Du-te la Setări Profil și între Doresc ca starea mea ( online offline) să fie afișată public și Vreau să primesc mesaje de la vei găsi Selectează Imagine Profil.