| DarkSunshiine a întrebat:

Cum se poate ca majoritatea utilizatorilor le este permis sa posteze intrebari legate de teme? Adica nu am nimic impotriva insa daca de exemplu,pun eu o intrebare de genul asta, imi respinge intrebarea.Cum se explica?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Cum se poate ca majoritatea utilizatorilor le este permis sa posteze intrebari legate de teme?"

Cum ai ajuns la această concluzie? Pe ce îți bazezi afirmațiile?

Temele pe TPU sunt interzise pentru Toată lumea.
Și dacă unii mai scapă neraportați, asta nu înseamnă că astfel de întrebări sunt permise.

Tot ce încalcă regulamentul site-ului și este observat de către administratori sau moderatori se șterge/raportează.

Regulamentul este unul singur pentru toți.

| CautNume a răspuns:

Este interzis sa postezi intrebari legate de teme. Daca vezi intrebari de genul asta raporteaza-le sau trimite un mesaj la http://www.tpu.ro/contact