| Florincrap a întrebat:

Cum se pun intrebarile care sunt pe un "panel" in care se afla "Tricoul de campion e disputat de...",iar la 2, 3,4 sunt intrebari. Ceva in genul:http://www.tpu.ro/conversatii/ne-dati-o-mana-de-ajutor/
Cum se pun,de cine se pun,cine are dreptul sa puna asemenea intrebari, e nevoie de permisiunea administratorilor pentru a pune o asemenea intrebare?
Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt puse de către administratori.

| Florincrap explică (pentru NOname):

Pai cum,unii utilizatori (de pilda, NeluL, a publicat o intrebare despre un shortcut, ceva de genul, pe acel panel) pot sa publice? Nu e cumva ceva ascuns?

| NOname a răspuns (pentru Florincrap):

Dacă ai un text informativ/educativ, care doreşti să ţi se publice acolo sus, trebuie să-l trimiţi la Contact şi dacă este cât de cât ok, va fi publicat de către administratori şi adăugat în baner.

| Florincrap explică (pentru NOname):

Pai,as vrea sa public o intrebare, de genul "Va cunoasteti drepturile in calitate de cetateni europeni?" Ar fi educativ? Pai as vrea sa spun ce drepturi avem noi, in calitate de cetateni europeni, plus ca multi nici nu au habar de ce drepturi au si sunt indreptatiti sa le ceara.

| NOname a răspuns (pentru Florincrap):

Da, cred că ar fi un subiect interesant şi educativ.
Poţi să compui un articol şi să-l trimiţi la Contact (eventual, întreab-o pe Cristina înainte, dacă e ok, ca să nu munceşti degeaba).

| Florincrap explică (pentru NOname):

Textul intreg sau doar tema de discutie?
Am trimis un email, insa am specificat numai tema de discutie.

| NOname a răspuns (pentru Florincrap):

Aşteaptă să ţi se răspundă. Nu are rost să dau cu presupusul.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Numai adminii au voie să pună, de fapt noi nu putem deloc, adminii nu pun întrebări, mai degrabă pun o conversaţie, câteodată pun şi concursuri sau cauze nobile.
O zi bună.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Sa stii ca numai TPU.ro, adica adminii au voie sa publice acele intrebari. Din pacate..asa e, sunt sigura. Funda? ^_^

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Adminii/administratorii;
F? big grin