| JstGeorge a întrebat:

Cum spun ce muzica ascult?

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Deci.
Ai intrat pe YouTube, și ai scris numele melodiei pe care vrei s-o bagi în playlist
Click DREAPTA, apoi click pe "Copiați adresa link-ului" ("Copy the link address")
Ai apăsat pe "Copiați adresa link-ului", și acum, te duci acolo sus la chenarul acela (sus), și, acolo unde scrie "Link YouTube", tu faci click DREAPTA, și dai pe "Insertati ca text simplu" (Insert plain text).
Succes!

| JstGeorge explică (pentru hideaway):

Nu gasesc butonul. mai bine vorbim pe adresa mea : marian_geo9@yahoo.com

| Kazimir a răspuns:

Mai bine nu... Stăi liniștit că nimeni nu vrea să vadă ce căcaturi asculți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aștepți să fii întrebat sau generezi o discuție cu subiectul "muzică" în centru.

Pe TPU, fix colo, sus, unde scrie "X, ce muzică asculți acum?" și etc., pui link-ul de Youtube al melodiei dorite, in căsuța unde scrie "link Youtube". Mai ușor n-am putut explica.