| deeaa_4080 a întrebat:

Cum sterg o intrebare...big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece nu ai inca 5000 de puncte pentru ca intrebarea sa-ti fie stearsa prin raportare, singura modalitate ramane mesajul la contact( http://www.tpu.ro/contact )in care soliciti lucrul acesta.Din mesaj nu trebuie sa lipseasca link-ul intrebarii respective.Mentionez ca poate dura pana la 30 de zile pana la stergerea postarii.

2 răspunsuri:
| StreetDancer a răspuns:

Nu stiu dar as dori si eu sa stiu

| Mariana_8683 a răspuns:

Această intrebare ar fi trebuit pusă la categoria corectă, adică Totul despre TPU. Dar să-ți răspund la intrebare, nu poți șterge decât prin raportare. Adică să-ți dai "! Raportează" după ce alegi un așa-zis motiv. Sau mergi la câmpul CONTACT se sus de lângă BLOG și INTREBĂRI FRECVENTE și scire acolo ce intrebare vrei să fie ștearsș, iar poate mâine nu va mai exista intrebarea.