| Trinitygen a întrebat:

Cum sterg o intrebare?!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai pus tu întrebarea ai 3 posibilităţi: 1. Dacă întrebarea mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2.O poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebarea va fi repostată şi trebuie sa ai cel putin 10.000 de puncte pentru a fi luată în considerare raportarea. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării şi o rogi pe Stela să o şteargă. Ultimele două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o întrebare pusă de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Du-te la "intrebarile mele" si da "editare" la intrebarea pe care vrei sa o stergi acolo poti sa o modifici sau o poti sterge de tot.

Răspuns utilizator avertizat