| Luv you a întrebat:

Cum sterg o intrebare? :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus, in dreapta paginii, scrie cu albastru" contact„. Acolo poti sa ii scrii administratorului TPU, Raluca, problemele sau dorintele tale legate de site. Acum poti sa ii spui ca intrebarea xyz doresti sa fie stearsa. In maxim 3 zile ea va disparea de pe site si vei fi anuntat pe mail de acest fapt. http://www.tpu.ro/contact Pa, sper ca ti-am fost de ajutor!

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Trebuie sa iei legatura cu Raluca, trimite-i un mesaj sus la "contacte" happy.

| OanaG a răspuns:

Trimiti aici http://www.tpu.ro/contact un mesaj si specifici ce intrebare vrei sa fie stearsa in 2-3 zile e stearsa :)!

| Bii26 a răspuns:

Ia legatura cu Raluca(Cea care a facut site-ul) si trimite-i link-ul cu intrebarea si in maxim 2 zile iti este stearsa.

| Atotstiutorul a răspuns:

NU, degaba ii trimiti mesaje Ralucai nu o sa iti stearga stai linistita in realitate nu poti sa stergi. chestia aia ca dai msg la contact e doar de fatada nu merge sa stergi.

| viiooVe a răspuns:

Nu cred ca poti sa o stergi.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite mesaj la contact cu link-ul intrebatrii respective si rog-o pe Raluca sa ti-o stearga.In cateva zile se rezolva(te asigur, eu una am apelat la contact pentru stergerea catorva intrebari si mi-au fost sterse). Ai putea incerca, de asemenea(s-ar putea sa dureze chiar mai putinhee hee) s-o raportezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii trimiti mesaj Ralucai happy