| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg un raspuns de-al meu pe profilul altcuiva confused? Funda.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poţi să trimiţi o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact (ataşează link-ul cu postarea, care vrei să fie ştearsă!), să raportezi/blochezi singur/ă întrebările sau răspunsurile sau să le editezi (dacă sunt recente). În mod normal, este nevoie de minim 2 raportări. Deci, mai rogi un prieten, ca să te ajute. După ce postările respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile pe site, însă doar administratorul site-ului (Cristina) le pot şterge de tot.

P.S. Apropo, raportările abuzive/nejustificate se penalizează. Trebuie să ai foarte mare grijă ce raportezi, pentru că dacă depăşeşti limita maximă de raportări abuzive (10), poţi să fii suspendat/ă. De fiecare dată gândeşte-te de zece ori, dacă o postare merită să fie raportată sau nu. Succes! Numai bine!

6 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Trebuie sa iei legatura cu administratorul, la sectiune "Contact" (http://www.tpu.ro/contact).In mesajul pe care il vei trimite va trebui sa lasi link-ul cu raspunsul tau, pentru a putea stii cei de la TPU ce raspuns sa stearga.Raspunsul va ramane, dar nu va mai avea numele tau, ci va aparea ca un raspuns "anonim".
Sper ca am putut sa te ajut.;)

| Roxett a răspuns:

Nu ai cum sa-ti stergi raspunsurile.

| yonutz1 a răspuns:

Nu poti.

| BadBoyCristy a răspuns:

Nu se pot sterge...imi pare rausad. asta e politica TPU.

Răspuns utilizator avertizat
| CristinasiVlad a răspuns:

De la hi5? nu? pai nu poti da incearca sa i spargi parola sau roaga aceea persoana sa il stearga :X scuze ca nu te am prea ajutatsad imi pare sincer rau