| anonim_4396 a întrebat:

Vin notificarile de 2 ori fiecare! Si cum de in caseta de scriere raspuns e poza altcuiva cu link catre profilul altcuiva?

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Mai intampini probleme?

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Momentan poza voastra nu apare tpu.ro ci se vede un gradient. Dar macar linkul duce unde trebuie si se vede corect propria poza.

| TPU.ro a răspuns (pentru anonim_4396):

O captura de ecran poti face?
Multumim.

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Mi-am sters numele, daca imi ziceti un site privat, pun fara sa sterg numele. https://imgur.com/a/mBm97V2
Momentan daca las site-ul mai mult totusi se incarca, dar depinde cate raspunsuri sunt ca se iau pozele una cate una, dar s-a rezolvat partea cu linkul de acum 3 zile. Netul n-are probleme si figura o face doar pe TPU momentan. Dar sper sa nu fie ceva de la ultimul update de Chrome ca s-a umplut de functii precum biblioteca de muzica, API-uri noi care restrictioneaza adblock pe YT etc.

| danbnz a răspuns:

Ce notificari, ce telefon, ce caseta, ce poza, ce profil?

| anonim_4396 explică (pentru danbnz):

Pe TPU. Atat pe telefon cat si pe PC. Poza din acest camp in care este scris raspunsul, rareori este poza mea. Si inainte daca dadeam click pe ea, ma duce pe profilul meu. Acum ma duce pe un profil random.

| danbnz a răspuns (pentru anonim_4396):

E de la serverul lor... si eu patesc ciudatenii uneori cu site-ul asta.