| dragosn08 a întrebat:

Cum as putea sa sterg un comentariu lasat de mine la poza altcuiva pe hi 5 sau la profilul altcuiva

Răspuns Câştigător
| Freak_6887 a răspuns:

Nu ai cum. Doar daca rogi persoana respectiva sa stearga comentariul lasat de tine thinking

6 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai nu poti doar daca intrii pe hi5 lui bineinteles daca ai parola si id sau ii zici persoanei respective sa il sterga

Răspuns utilizator avertizat
| Ochiialbastrii a răspuns:

Da... sad nu poti sa stergi comentariul odata ce l-ai trimis

| Licurici_1572 a răspuns:

Nu potisad

| Andrew_8561 a răspuns:

Pai e simplu big grin nu mai poti doar daca il sterge aceea persoana respectiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu nu poti...numa daca ii zici la prsoana respektiva sa il stearga big grin