| dyadyanadya a întrebat:

Cum trec de statutul de membru junior?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Raspunde la intrebari! Daca ai minim 100 de raspunsuri date pe site vei devenii utilizator senior.(mai ai de dat 63 de raspunsuri). Ajuta comunitatea TPU.

| ChioruL14 a răspuns (pentru neluL):

Ai venit sa faci legea si aici, nu te mai saturi de funde?
stii ca...ai asa multe ca ti-am permis eu la tehnologie acolo...recunoaste public!

| neluL a răspuns (pentru ChioruL14):

DA! Asa este->PUBLIC laughing este categoria ta! Scuze...nu am observat. Dupa cum vad, te ''bati'' cu NOname pe ea! laughing Si tu o zi esti apoi 10 dispari...ma gandeam sa-ti tin locul big grin s-au imi place sa stau langa NOname sa mai invat cate ceva big grin

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| hideaway a răspuns:

Bun venit!
Dacă vrei să devii "Senior", trebuie să ai 100 de răspunsuri aprobate, și, 10 zile de când ţi-ai făcut contul.
Atunci vei putea să faci mult mai multe lucruri.

evenso
| evenso a răspuns:

Membru senior devii atunci când ai 100 de raspunsuri si minimum 10 zile de la data înregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| hippiegirl435 a răspuns:

100 raspunsuri in 10 zile-membru senior.
membru senior-poti sa votezi rospunsuri
-sa raportezi raspunsuri
-sa folosesti chat-ul