| anonim_4396 a întrebat:

Cum trec la urmatorul "nivel" (adica sa nu mai am statut junior)? Ca vreau si eu sa pot vota si restul...

Răspuns Câştigător
| βeβeℓușa a răspuns:

Poi pentru a trece de la junior la senior trebuie sa ai 100 de raspunsuri + sa dai raspunsuri bune.Acest eveniment se va intampla in deursul a 10 ore sau mai putin. Ai foarte multe beneficii pentru a fi senior cum de exemplu ai descris unul.O zi buna!

| Downfall a răspuns (pentru βeβeℓușa):

Mersi mult happy

| βeβeℓușa a răspuns (pentru Downfall):

Nu ai pentru ce ma bucur ca te'am ajutatbig hug

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

ßüßℓlέsXσχσ ți-a dat un răspuns parțial eronat.
Nu contează calitatea răspunsurilor, iar „evenimentul" nu se întâmplă în 10 ore sau mai puțin.
Pentru a deveni user senior, trebuie să ai minimum 100 de răspunsuri și 10 zile de activitate pe site.
Atunci vei putea să votezi, să raportezi și să postezi mesaje pe chat-ul TPU.ro.
Baftă!

| Downfall a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Da, stiu...am vazut ca in loc de 10 zile a scris 10 ore...
Mersi oricum de observatiewinking

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru Downfall):

Nu ai pentru ce happy.

| βeβeℓușa a răspuns (pentru Downfall):

Ei nu sțau prins 10 ore dupa ce ai facut 100 de raspunsuri pentru a se hotora daca esti sau nu senior cauta pe blog

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru βeβeℓușa):

Eu nu știu unde ai văzut tu că pe blog scrie că în termen de 10 ore se hotărăște dacă devii senior sau nu. Citez :
„2. Marea curatenie a inceput cu segmentarea intre membri juniori si membri seniori. Pentru a cerne apele am stabilit ca un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat. In plus, in curand vom introduce si o conditie de peer review/ peer acceptance – cum zice englezul Cu alte cuvinte un numar de X membri seniori (alesi prin tragere la sorti) vor putea decide daca un membru junior merita sa se bucure de statutul de senior – asta ceva mai incolo
Ce nu poti sa faci ca membru junior. Nu poti sa faci trolling in esenta:
- nu poti sa postezi pe chat
- nu poti sa votezi si sa raportezi."
Și încă ceva, „hotărâ" se scrie de fapt "hotărî".

| βeβeℓușa a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Enrique nu te mai da mare destept pot sa scriu cum vreau.Și nu scria pe blog mi-a spus o persoană că am pus și eu odată întrebare de acest gen si așa mi s-a spus.Iar acum tu te dai mare deștept.Lasăne în pace. Dacă nici pe TPU nu avem voie să scriem cum vrem și să ne exprimăm părerea atunci unde? Am voie să spun cum am învățat tu nu ești nici admin nici nimic ca să îmi spui tu mie ce să fac.Doar nu ești unul dintre părinții mei.Decât să îmi faci atâtea observații vezi-ți de treaba ta.Bine?

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru βeβeℓușa):

În primul rând, te rog să citești cu atenție nickname-ul meu, pentru a evita pocirea acestuia în viitor.
În al doilea rând, eu nu spuneam absolut nimic despre blog, dacă nu chiar TU îl aduceai în discuție : „Ei nu sțau prins 10 ore dupa ce ai facut 100 de raspunsuri pentru a se hotora daca esti sau nu senior cauta pe blog."
Cât despre persoana respectivă, te-a informat greșit, iar tu ar fi trebuit să bănuiești acest lucru atâta timp cât pe blog nu este menționat nicăieri despre acest interval de timp.
Faptul că citez ceea ce a spus Cătălin, nu înseamnă că vreau să demonstrez ceva anume, sau că „mă dau deșteaptă".
Și referitor la modul de scriere, așa este, nu trebuia să îți fac observație; pentru că la tine nu este vorba nici de typo, nici de altceva, ci de o indiferență debordantă față de regulile gramaticale și o lipsă de respect față de limba română.
P.S. Am observat că în răspunsul pe care mi l-ai adresat mie, ai scris cu diacritice. Apreciam sincer acest lucru, dacă nu scriai „lasăne" împreunat. Știi vorba aia : „Prostul nu e prost destul, până nu e și fudul!"

| βeβeℓușa a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Băi TPU-ul ăsta devine din ce în ce mai nasol pe zi ce trece voi nu ne lăsați să scriem nimic frate și să știi nu este niciun abuz referitor la scriere si nu jignesc limba română.Pot să scriu cum vreau aș putea jura că acest site o să ajungă de râpă dacă mai faceți multe reguli si să știi am scris împreunat pentru că mia sărit tasta cu liniuța din păcatelaughing

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru βeβeℓușa):

Asta înseamnă că ți-a sărit și tasta „g", pentru că forma corectă a cuvântului „jignesc" este „jignesc".
Sunt amuzante scuzele astea puerile, dar în momentul în care afirmi că site-ul TPU.ro se duce de râpă doar pentru că TU nu ești în stare să scrii corect, nu faci altceva decât să dai dovadă de o ignoranță majoră și de o nesimțire nemaiîntâlnită în ultimul secol.

| βeβeℓușa a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Chiar mia sărit tasta să știi aș vrea să nu fie așa dar mă rog și nu o spun doar eu ci și mulți alți membri TPU și sincer tu ești nesimți-tă că îmi ții predici fără să mă cunoști și nu sunt egoistă vezi din cauza observațiilor tale și a celorlalți TPU o să fie gol într-o zi

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru βeβeℓușa):

Așa „nesimiți-tă" cum sunt, să știi că mă bucur că ți-ai lipit tasta cu cratima la loc.

| βeβeℓușa a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Nu mi-am lipit-o uită-te în dreapta tastaturii la numere și vezi că mai e una.

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru βeβeℓușa):

Și atunci de ce n-ai folosit-o din prima?
Știi ce? Las-o baltă. Tu vei fi cea care va regreta mai târziu modul infect de scriere pe care îl ai în momentul de față.

| βeβeℓușa a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

O fată de liceu(eu) nu ar fi putut vorbi în ultimele câteva ore cu acest nivel maxim de lipsă de respect.Îmi pare foarte rău să nu crezi că mint dar nu eu am vorbit ci sora mea, Am văzut foarte bine faptul că sora mea a încălcat nenumărate reguli și îmi pare rău.Nu mint vă jur! Greșeala nu se va mai repeta!

| anonim_4396 explică (pentru βeβeℓușa):

Ce ai scris în toate răspunsurile acestei întrebări? Mă mir cum de E.C a descifrat ceva. Tot ce am înţeles a fost o scuză puerilă şi ceva legat de liceu şi de mai multe personalităţi pe un cont, pardon mai multe persoanebatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai cat mai mult pe TPU, nu cersi fundele, si raspunde cat mai bine happy, nu injura si raspunde conform categoriei