| Aidutz a întrebat:

FUNDA! Cand trec la urmatorul pas, demembru junior?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuie să ai minimum 10 zile de activitate și 100 de răspunsuri.
Când vei deveni user senior, vei putea să votezi, să trimiți mesaje private și să postezi mesaje pe chat-ul TPU.ro, sus la „Discută Live!".
Baftă!

| Lilly095 a răspuns:

Deja esti membru junior...deci nu trebuie sa devii membru juior. Membru senior devii atunci cand ai 100 de raspunsuri si minim 10 zile de la data inregistrariihappy