| HurremSultan a întrebat:

Cum trimiti mesaj privat pe TPU?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri pe contul utilizatorului respectiv de la o întrebare sau răspuns al acestuia ori dând o căutare cu numele de utilizator din COMUNITATEA. Aici dai pe Trimite mesaj, scrii un titlu, apoi conţinutul mesajului şi dai Trimite. Succes şi numai bine!

| AnneMarri a răspuns:

mergi la profilul utilizatorului respectiv şi sub poza lui vezi vei vedea două triunghiuri (unul verde şi unul portocaliu), pe cel verde scrie „adaugă ca prieten" şi pe cel portocaliu scrie „trimite un mesaj", tu dai la cel portocaliu trimite un mesaj" şi cred că de acolo te descurci tu kiss
p.s. nu poţi trimite mesaj fără să completezi „subiect mesaj"
p.p.s. dacă n-ai adresa de email confirmată, nu poţi trmite mesaje big grin

| alexmircescu13 a răspuns:

Dai click pe utilizatorul caruia vrei sa-i trimiti mesaj, si iti afiseaza profilul lui. Acolo, sub poza, ai 2 optiuni: Adauga prieten si Trimite mesaj. Succes!

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Te duci la profilul userului respectiv si mai jos scrie trimite un mesaj
Gata! funda?batting eyelashes te pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i click pe un anumit utilizator si sub poza iti apare trimite un mesaj si dai click acolo. Sper ca la asta te-ai referit:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai click pe utilizatorul caruia vrei sa ii trimiti si jos apare : Trimite un mesaj. asta e tot, sper ca te.am ajutat. Funda?big grin

| LadyInBlack a răspuns:

Dai click pe utilizatorul caruia doresti sa ii trimiti mesajul. Vei fi redirectionata pe pagina lui/ei de profil si acolo sub poza se afla un dreptunghi rosu cu un plic langa care scrie "Trimite un mesaj". happy