| ĎĮĐĬ a întrebat:

Cum trimiti un mesaj privat pe TPU?

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Buna. Intri pe profilul utilizatorului si sub avatar scrie. "Aduaga la prieteni" si "Trimite un mesaj utilizatorului"
SucceS! happy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dai clic pe "Trimite mesaj" sub poza celui cu care doreşti să comunici (pe profilul lui).

| EmaS a răspuns:

Cum functioneaza?
Pentru a trimite un mesaj unui utilizator trebuie sa accesezi pagina lui de profil.
In cadrul paginii de profil, in partea stanga, sub poza, se afla un buton "Trimite Mesaj", pe care trebuie sa faci click!

| SamSon a răspuns:

Pentru. a trimite mesaj privat te duci la profilul persoanei respective si dai click pe TRIMITE MESAJ (il gasesti sub poza de profil)

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Pai mergi pe profilul celui care vrei sa trimiti mesaj.Sub poza scrie Adauga prieten iar sub asta Trimite mesaj si cria acolo. Funda?

| Tamyna a răspuns:

Pai daca ai acea persoana la prieteni si dai pe un prieten si iti apare profilul persoanei si sub imagine itit apare Trimite mesaj si Adauga Prieten dai pe trimite mesaj
sper ca te am ajutat fundita?