| andrei4242 a întrebat:

Cum vad cate mesaje am vorbit cu o persoana? ( numarul ) Stiu care era o chestie... Dar am uitat... Funda cine imi zice cel mai repedewinking. Multumesc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai uitat? Deschizi mesajele, iar acolo unde scrie " Toți utilizatorii" (vezi desen)→ http://i.imgur.com/fEEmA49.jpg, te duci la numele userului căutat, dai click pe el și, automat, îți va apărea toată corespondența cu acesta.
Sub toate mesajele acestuia, va fi afișată cifra (numărul mesajelor)!
Dacă nu te interesează să vezi câte mesaje ai de la o anumită persoană, ci câte mesaje ai în general... colecționate, rulezi cu mousul în josul paginii (tot la rubrica "mesaje") și vei vedea undeva scris, de exemplu "1-20 (din 1050)"
Să știi că mesajele se păstrează doar pe o perioadă determinată, adică pe un singur an de zile, după care vor fi șterse automat, ori păstrate doar în roboțelul siteului. :)

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Floresdemayo ţi-a explicat perfect.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Evident, ceea ce a spus @floresdemayo este valabil DOAR în cazul mesajelor pe care NU le-ai şters!

Dacă ai ŞTERS mesajele primite/trimise, atunci NU mai ai cum să le vezi şi nici NU poţi afla numărul acestora sad

Toate cele bune.

| pietrean a răspuns:

Mesajele le poti vedea, din "profilul" tau, care apare in stanga, cu potocaliu, unde scrie "Logat ca Cirdei_Ciprian_1998".Acolo,in jos, exista rubrica "Mesaje".Dai clik si iti apar mesajele date si primite.
Sper ca la asta te-ai referit.