| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa vad cate mesaje am vorbit cu o persoana pe facebook?
-Dau funda. happy

2 răspunsuri:
| PasDeNom a răspuns:

Intri pe Facebook la sectiunea mesaje si undeva in partea de jos a chenarului ar trebuia sa iti apara "vezi toate converastiile" sau ceva de genul. Dai click acolo si selectezi persoana a carei numar de mesaje vrei sa il vezi. In partea de sus ar trebui sa iti apara numarul, undeva unde ai si "search" samd. Asta e varianta de pe PC, sper ca te-am ajutat si ca ai inteles! happy

| AL_Loree_2001 a răspuns (pentru PasDeNom):

Mie imi intra direct in messenger :