| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti useri TPU in viata reala? Asa pare in cazul unora thinking

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da, am intalnit 3 useri de pe TPU... oameni de nota 1000! Nu dau nume...

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Stiu anumite persoane care au cont pe site-ul asta, dar le cunosc din vedere...nici nu vorbesc cu ele, probabil ca nici nu stiu cine sunt.

As vrea sa cunosc anumite persoane de pe site .....mai ales userii de top ca brigaela, neluL, noname..etc

Dar daca fiecare de pe site si-ar cunoaste identiatea din viata reala atunci s-ar duce dracu farmecul anonimatului...

| aliceinchains a răspuns:

Nu, dar mi-ar plăcea, sper să am ocazia.
Sunt mulți care s-au și întâlnit, au fost organizate și întâlniri ale userilor mai demult. Acum nu cred că se mai fac...

| Esperança a răspuns:

Da,vreo 2 useri, pentru că sunt din zona mea. Un vecin şi o fată pe care o ştiu doar din vedere.
Dar nu ţin legătura cu ei. Nici măcar nu ştiu că am cont aici laughing

| CautNume a răspuns:

Da, cunosc trei persoane.Sunt colegii mei, dar nu intra prea des.

| Wøodenpints a răspuns:

Da,m-am întâlnit cu câţiva dintre ei, şi o să mă mai întâlnesc cu mulţi în viitorul apropiat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cunosc pe nici unu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,normal big grin
6 mai exact

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Nu cunosc pe nimeni:^^ Da eu raspund doar ca sa-i ajut. Tu?big grin

| LedaMB a răspuns:

Da, foarte mulţi, pentru că toată lumea are cont pe TPU. laughing