| Juviia a întrebat:

Hey! Cum credeti ca arata unii useri in viata reala de pe aici?

33 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Normali/sanatosi/bolnavi/minori/adulti/maturi cei care dau raspunsuri de calitate, aici intra si minorii pentru ca, trebuie sa recunoastem, sunt destui minori care dau raspunsuri de calitate!
O zi buna happy

| AutumnDay a răspuns:

Cel mai probabil, ca niste oameni. Tu cum crezi ca ar arata?

| Juviia explică (pentru AutumnDay):

Eu ma refeream cam ce inaltime ar avea etc.

| Divy a răspuns (pentru Juviia):

Nu dă nimeni totul deodată laughing

| AutumnDay a răspuns (pentru Juviia):

Oo, Doamne! Sa fim seriosi. Sigur nu au 2, 65m sau 7. Tu esti un user TPU, nu? Cam cum arati? Descrierile de genul sunt doar cuvinte si atat. Daca iti spun ca am 1.62, 48kg si sunt frumusica te ajuta cu ceva? Daca te uiti in jur, o sa vezi oameni peste tot. O buna parte din ei au cont pe TPU :p Se presupune ca si noi, astia de pe aici aratam tot cam la fel.

| RAY a răspuns:

Pai noi percepem oamenii cu un caracter frumos ca fiind persoane frumoase, ca realitatea e altceva ce sa faci

| Drimmero a răspuns:

Ca orice om normal arat, 2 paini, 2 picioare, un cap...

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

Maini* bwhahahahahahaha

| mbncf a răspuns (pentru Drimmero):

2 pâini, ai fost genial fără să vrei rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru mbncf):

Tocmai ce mancasem,, tot la mancare mi-a ramas gandul. Am sesizat dupa ce-am citit din nou raspunsul.

| Juviia explică (pentru Drimmero):

2 paini rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru Juviia):

Neatentia face necazul in haz/

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

'' 2 paini''? Numai la mancare ti-e gandul!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Este o pasiune ascunsa a mea,, mancarea buna facuta acasa.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

De ''mamica''

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Mancare mai buna decat la mama acasa n-am mancat in viata mea/

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

M-ai zapacit cu mancarea ta!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Peste foarte putin timp o sa ajungi la cratita pentru sotul tau,, sa te vad atunci ce-o sa zici.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ajuta-ma Doamne, ai mila de mine, si nu imi da un barbat ca el. Eu stiu ca Tu ma iubesti si ca o sa imi dai ce trebuie.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Inca o data iti zic ca am gusturi la fete,, si nu te-as alege/

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu in nici cel mai rau cosmar, nu te-as fi imaginat ca tu vei fi consoarta mea. Merit sa fiu fericita in viata!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Asta e replica mea 100%,, se pare ca selectezi replicile bune de la mine, nu e rau.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

E un inceput bun! Eu am spus adevarul. De ce sa trag toata viata de un imbecil cand pot sa mai stau un pic si sa vina tipul potrivit. Nu ma arunc inainte!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Asteapta-ti consoarta,, e problema ta.

| T0T a răspuns:

Ca niște oameni, doar una arată ca o chiftea.

| Juviia explică (pentru T0T):

Da,chiftelutacrocanta e o chiftea.

| LoveSleep a răspuns:

Asta e viața reală.
Nu mă puteți păcăli.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai unii sunt sinceri. de ex RAY are poza la avatar.

| Divy a răspuns:

Depinde de fiecare, toți acționăm diferit.
Fizic aici e mai greu de spus.

| Claudiu1905 a răspuns:

Unii? Adica tu iti inchipui ca exista si useri care arata normal? Ha! Ha! Ha!

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Grasi si urati majoritatea.

| Regedesubmunte a răspuns:

Arată ca toți ceilalți oameni din lume!

| oFrunza a răspuns:

Probabil ca ar arata foarte "timizi" pentru ca am inceput mai mult sa scriem ce simtim decat sa exprimam si sa spunem in cuvinte rostite.