| RitziBoo a întrebat:

Daca am rangul de junior pe TPU ca abia mi-am facut cont, cum trec la un alt nivel?

Răspuns Câştigător
| Vokii a răspuns:

Pentru a deveni senior trebuie sa ai 100 de raspunsuri date si 10 zile de cand ai contul.
Daca vrei sa aflii mai multe intra aici:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
trebuie sa ai 10 zile de cand ai contul deschis, sa raspunzi la 100 de intrebari, raspunsurile sa fie de buna calitate, iar adminii vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior atunci cand va fi cazul.
O zi buna si frumoasa sa aihappy

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Trebuie sa ai vechime 10 zile si sa fi raspuns la 100 de intrebari diferite. Iar apoi devii senior. :*

| Public22 a răspuns:

Dupa 10 zile, si trebuie sa ai 100 de puncte, funda?

| david1234567890 a răspuns:

Următorul nivel e senior apoi expert TPU
Pentru deveni senior îți trebuie 100 de răspunsuri și 10 zile de când te-ai logat, dar dacă vrei să fii expert TPU trebuie să ai min. 2 luni de când te-ai logat, min 500 răspunsuri și să nu ceri funda în răspunsuri.

| Aimèeeee a răspuns:

Pentru a trece la nivelul urmator trebuie sa ai 10 zile si 100 raspunsuri.

| MariusGomoi a răspuns:

In 10 zile de la crearea contului o sa treci la senior dar si dupa ce ai raspuns la 100 de intrebari

| Cupcake666 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la 100 de intrebari si sa fi activa 10 zile consecutiv si asa te avanseaza la rangul de senior sau ceva de genu' happy