| IDamon a întrebat:

Ieri mi-amm facut cont pe acest site. Cand o sa trec de statutul de Junior?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce o să ai 100 de răspunsuri aprobate și postate și minim 10 zile de activarea contului vei trece la statutul de senior.
Ca să ajungi expert trebuie să muncești mult, să respecți politica site-ului, să ai multe răspunsuri votate ca inteligent și folositor, să nu cerșești funda, etc. și adminii sunt cei care decid.
Succes!
Pa, pa.

| baal24 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Auzi, dar daca pui la sfarsit "funda?" in mod ironic, gen, se prind adminii de poanta sau o incadreaza tot la "cerseala"?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru baal24):

Bună.
Tot cerșeală se numește și nu este bine. Trebuie să ajutăm fără a cere ceva în schimb.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Trebuie să ai 100 de răspunsuri și 10 zile de „rezidență". Parcă așa era. Oricum, partea cu răspunsurile e corectă.

| IMC90 a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Da, asa este. Minim 100 de raspunsuri (nu conteaza daca sunt sau nu castigatoare) si minim 10 zile de cand s-a inregistrat.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru IMC90):

Citisem și eu mai demult...am lipsit astă vară, și când m-am întors am văzut că îmi scrie prin profil „Senior", și am zis că m-au băgat ăștia în Clubul Pensionarilor.

| GrizzlyRO a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile de cand ti-ai facut contul si 100 de raspunsuri happy

| Michael54654654 a răspuns:

Ce intrebare e asta? nu cumva ai vrea sa fi expert TPU.
Trebuie sa ai multe rasp castigatoare.
Funda?