| tonyc7 a întrebat:

De ce nu functioneaza trimiterea de mesaje in privat pe Instagram? Am trimis la zeci de persoane, mai mult de proba si niciuna din ele nu mi-a vazut mesajul (pentru ca altfel, mi-ar fi raspuns cu siguranta unele din aceste persoane). Cum se poate rezolva aceasta problema?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Exista 2 posibilitati. Fie iti ignora mesajele, fie are Instagram ceva. Pentru ca si eu am un mesaj ciudat, am vorbit cu o femeie care nu e din Romania, acum ceva timp. Nu stiu de ce, dar de mai bine de o saptamana mesajul ei apare ca si cum nu l-am citit, cu bold, iar trunghiul specific mesajelor cu rosu e si el acolo. Am dat pe mesaj de mai multe ori cand am intrat in zile diferite si inca arata necitit.

| tonyc7 explică (pentru dullcat):

Arat destul de bine si stiu sa conversez cat se poate de politicos, nu vad de ce mi-ar ignora (chiar toate tipele) mesajele!
Deci problema asta cu mesageria Insta e foarte ciudata, de neinteles!

| Hyperion7 a răspuns:

Nu știu dacă e o problema neapărat, dar un lucru e cert, posibil ca acele posibil să-ți ignore mesajele sau cine știe.
Eu unul n-am întâmpinat problema asta până acum, deci nu știu exact daca e o problema sau nu.
Știu că nu te ajuta prea mult, dar na