| cristitipu a întrebat:

Daca ati fi administratorul TPU.RO ce alte categorii de intrebari ati pune?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Momentan cred că sunt destule.

| alessia5158 a răspuns:

Categoria " Teme" --- asta, pentru ca se pot gasi " o mie si una " de argumente" PRO -tema ( argumente, oricum prea impenetrabile mintilor inguste ca atare, inutil de sustinut!)

| iulikka a răspuns:

Temehappy

| Neimportant a răspuns (pentru iulikka):

Nu mi se pare o categorie bună pentru că există deja "Educaţie şi Cultură generală" Mie mi se par destule categorii. Sunt suficiente.

| AnneBre a răspuns:

Justin Gayberlaughing

| FurtunaDiesel a răspuns:

Ceva cu ambarcatiuni, skyjet-uri, pescuit, locuri de pescuit si chestii de genul asta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Locuri de pescuit poti cauta la turism.straight face

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refer la ceva mai complex nu doar locuri!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Mda.Pai daca am gasi tot ce vrem pe site-ul asta la ce ne-ar mai trebui Google?

| FurtunaDiesel a răspuns:

Atunci sa inchidem toate site-urile sa lasam unu singur nu?

| cryssu0896 a răspuns:

CEva legat de animale (petshop)

| anonim_4396 a răspuns (pentru cryssu0896):

Exista deja. Uita-te mai bine -> Hobbies & Pets.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar gasi ceva categorii, sunt sigur de asta. Dar, acum, nu-mi trece prin cap. Mai degraba as prefera sa adaug cat mai multe functionalitati, decat sa adaug categorii.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea011 a răspuns:

Oameni mari

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea011):

TPU trebuie sa fie prin definitie un loc pentru toata lumea.

| shubii a răspuns:

Vedete. tu?