| anonim_4396 a întrebat:

Dacă dai prea mult la butonul de report inseamnă că ești parăcios?

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
nu inseamna ca esti paracios
atata timp cat ai motive intemeiate raporteaza cat vreiwinking

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu,înseamnă că abuzezi de funcţia "Raportează" şi vei fi penalizată dacă ai raportat fără să fie cazul.
Baftă!

| Psihoyounger a răspuns:

Nu. Înseamnă că eşti imatur.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu cred .

| Malvina24 a răspuns:

Nu inseamna asta, atata timp cat ai un motiv intemeiat sa faci acest lucru.

| ynna93 a răspuns:

Daca tu consideri ca este de raportat nu.

| will_4908 a răspuns:

Nu, e genetic. Ai tai ai fost turnatori la Securitate? Daca da, se explica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă dai pentru că trebuie înseamnă că îți place curățenia! Dacă dai doar pentru că îți place atunci ai o problemă! straight face