| anonim_4396 a întrebat:

Daca eu fac chat in intrebarile mele, incalc vreo regula?
Daca am facut putin chat pe alte intrebari, cate reguli am incalcat?
Daca mai raspund cu cate o gluma la o intrebare, incalc vreo regula? Dar daca intrebarea e de handicapati si raspund in gluma, ce reguli am incalcat?
Daca raspunsurile mele sunt scurte dar la subiect, incalc vreo regula?
Daca autorii intrebarilor, au corcoduse in cap fiindca, nu inteleg raspunsurile si le declara "irelevante", am calcat vreo regula?
Apropo, cand incalc o regula, prima data trebuie sa primesc avertizare, nu? Dupa avertizare vine o luna de suspendare. Ultima, suspendare pe termen nelimitat. Corect?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Calmeaza-te, nu-ti mai bate capul.
iesi p-afara, e soare, frumos...giugiuc.

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Ar fi mult mai indicat sa oferi raspunsuri la obiect si nu sa faci chat la o intrebare. Te poti folosi de chat sau de mesajele private pentru asemenea lucruri.
Nu sanctionam glumele, dar daca gasesti intrebari nepotrivite, mai bine le-ai raporta.
Legat de incalcarea regulilor, in functie de gravitate, putem sa dam avertizari sau sa stergem direct conturi.

Alexandra - TPU

| aliceinchains a răspuns:

Poți să faci chat liniștită, poți să faci tot ce zici mai sus, doesn't matter.
În caz în care te suspendă, alt cont și tot așa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Da.
2. Vreo 6.
3. Da.
4. Regulile 2 si 4.
5. Nu.
6. Da.
7. Nu neaparat.
8. Corect.

| AshWorld a răspuns:

De parca functia de cautare nu e irelevanta daca tot nu merge. Ia sa o stearga de pe site!