| Draaaaven a întrebat:

Daca la intrebarea asta "Intrebarea cauta rezolvarea la o problema sau era conversationala?" raspund cu "era conversationala" nu mai pot sa primesc funda la raspuns? sau daca raspund cu "cauta rezolvarea" nu primesc funda?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu are treabă una cu alta, funda o primești dacă răspunzi la întrebare și ai răspuns corect. Acela este un chestionar pentru a se evalua întrebarea și pentru a se muta dacă e nevoie la altă categorie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are legatura ce anume raspunzi in acel chestionar cu acordarea unei funde. Daca il citesti cu atentie, se specifica si pentru ce este acel formular.