| AllmaGirl a întrebat:

Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari.

Intrebarea era postata la categoria potrivita?
Da Nu (Categoria curenta:...)

Intrebarea cauta rezolvarea la o problema sau era conversationala?
Cauta o rezolvare Era conversationala

Era corect scrisa gramatical?
Groaznic

Excelent

Ai recomanda aceasta intrebare?
In niciun caz

Cu siguranta

Asta imi apare mereu cand raspund la o intrebare...pot face ceva sa nu mai apara?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Raspunsul tau apare pe site chiar daca nu raspunzi la formularul de feedback.
Cu toate acestea, completarea acelor campuri ne ajuta sa triem mai bine intrebarile, sa le mutam la categoriile potrivite sau sa suspendam utilizatorii care incalca regulamentul.

Alexandra - TPU

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un mic sprijin pentru admini.
Nu poți face nimic pentru îndepărtarea sa, cel mult să ignori.
Pa, pa.

| CautNume a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa raspunzi la el.

| AllmaGirl explică (pentru CautNume):

Daca nu raspund apare scris cu rosu sus "Te rugam sa raspunzi la toate intrebarile!" si raspunsul nu se salveaza

| CautNume a răspuns (pentru AllmaGirl):

Trebuie sa se salveze, poate nu apare asa repede pe site.Imediat ce apare chestionarul revino la pagina cu intrebarea.
Dar daca nu se salveaza (si raspunsul nu apare nici dupa o ora) trimite un mesaj adminilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu poti face nimic.Raspunzi daca vrei sa ajuti admini, daca nu mergi mai departe.Raspunsul tau va apare oricum pe site.Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea îl completez oricum. Cel mai ușor e să dai click pe alt link după ce ai răspuns, că răspunsul se înregistrează, stai fără grijă.

| GiAnca a răspuns:

Din pacate, nu poti.Dar poti ignora chestionarul, adica sa nu mai raspunzi la el.