| MrBlueEnergy a întrebat:

Se poate sa nu mai imi afiseze textul de mai jos de fiecare data cand raspund la o intrebare?

"Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari.

Intrebarea era postata la categoria potrivita?
Da Nu (Categoria curenta: X)

Intrebarea cauta rezolvarea la o problema sau era conversationala?
Cauta o rezolvare Era conversationala

Era corect scrisa gramatical?
Groaznic
.
Excelent

Ai posta-o pe prima pagina?
In niciun caz
.
Cu siguranta"

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Dar printr-o simplă apăsare pe "Back" (în colţul din stânga sus) poţi să scapi de acest chestionar.
Îl completezi numai dacă şi când vrei.

1 răspuns:
| EmaS a răspuns:

Din pacate, nu se poate, insa poti tu sa il ignori si sa mergi mai departe.