| anonim_4396 a întrebat:

Dacă mâine ați cumpăra acest forum, ce ați schimba la el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. As desființa definitiv conturile pe care nu s-a mai logat nimeni de 7 ani. E clar că acei utilizatori au părăsit definitiv TPU și nu le vor mai accesa.

2. As îmbina mai multe categorii intre ele, cum ar fi Arta&Cultura cu Educație și Cultură Generala.

3. As scoate categoria Cauze nobile, căci văd că nu s-a mai postat acolo de 7 ani.

4. As permite userilor să-și șteargă ei conturile, fără a mai fi nevoie să trimită cerere pentru asta.

Cam astea deocamdată.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic despre intrebările (abundent) stupide?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scoatem functia de ignore.
Dam moderatori la mai multi oameni care sa faca ordine in raspunsuri si intrebari.
Banare conturi pe ip.

| sierra1 a răspuns:

I-am trimite la plimbare pe cei ce scriu "a-ți cumpăra... ce a-ți" in halul in care-l scrii tu!