| ieu a întrebat:

Daca ochiul tau ar fi amortit, (ti l-ai putea deschide inca, doar ca nu simti) si ai privi intr-o camera intunecata, ai sti daca privesti sau tii ochii inchisi? Dau funda pentru rasp. corect

4 răspunsuri:
| DعeutZa a răspuns:

Eu cred ca ai senzatia ca tii ochii inchisithinking

| cosminasimona a răspuns:

As crede ca mi-am pierdut vederea!

| Drathmnight a răspuns:

Poti pune pina la ochi ca sa vezi daca e sau nu deschis daca chiar nu stiithinking dar...fiind amortit dar nu asa rau incit il poti deschide...inseamna ca poate simti putin daca e sau nu deschis. altfel nu ai mai incepe sa-l deschizi.

| Rebecca_1381 a răspuns:

Eu cred ca nu ai simti, odata ce zici ca ochiul e amortitbig grin