| anonim_4396 a întrebat:

Daca scrie aici in profilul meu la punctaj ca am Vizite: 1476 si putin mai incolo 73, 8 ce inseamna? Adica ce reprezinta fiecare cifra in parte? Va puteti uita la profil daca nu intelegeti exact. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

73,8 înseamnă, cred, punctele pe care le-ai acumulat în urma vizitelor de la profil.
1476 de persoane ţi-au vizitat profilul.
20 de vizite - un punct.
Aşa ştiu eu.

4 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Acelea sunt vizitele din ultimele 30 de zile (pe care i-ai vizitat TU )

| x3Ad a răspuns:

Sunt vizitele în ultimele 30 de zile.

| MissxD a răspuns (pentru x3Ad):

Asta stiu, dar nu are cum sa fi intrat la mine 1476 de persoane intr-o luna happy