| Conjur a întrebat:

Dacă tot suntem la categoria "Totul despre TPU", haideţi să facem o listă cu utilizatorii pe care îi apreciem(indiferent dacă sunt experţi sau nu). Vă las pe voi, după care voi scrie şi eu această "listă" despre care am vorbit mai sus.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Deci...lista ar putea fi foarte lungă... Există mulţi utilizatorii care merită apreciaţi. Voi menţiona doar câteva nume:
Greece12, NOname,Ema,Brigaela,Tweety,Smile,nelul, oz...sunt mai mulţi, dar nu stau prea bine cu memoria. A trecut ceva de când n-am mai intrat pe TPU.
P.S. Vă mulţumesc celor care m-aţi numit şi pe mine. happy Aveam de gând să uit de site-ul ăsta, dar cred că a fost o idee proastă. Rămân. happy

135 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@иeмaиנa, sunt maica Tereza si aparatoarea dreptatiibatting eyelashes.
(si cum ziceam. cum ramane cu planurile noastre daca te intorci la statusul de pacatos, scumpete?)

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli:Nu sunt pacatos, sunt cel mai inocent si neprihanit trup din gloata asta de pacatosi din lumea virtuala.Nu stiu daca ai trecut prin zona Resitei,prin Orsova, prin Moravita, in fine prin partea Banatului ce se invecineaza cu Sfanta mea Serbie.Eu sunt genul acela de sfant care respecta cu sfintenie termenele de livrare ale benzinei si al tigarilor fara timbru,sarb sadea mai pe rumunjieste.

P.S: Sunt ieftin, de fapt! Trei la zete mii, dar nu pot ascunde ca sunt magulit de atata scumpaciunea ce-i pe capul meu de sfant.Lux,taticule! smug Vom continua,nu-ti fa griji,doar pacatosii gen Brasoveanu' trebuie vindecati, nu, Sfintenia Ta?

| aliceinchains a răspuns:

Măi, sunteţi incredibili! laughing

| FucktheSystem a răspuns:

@иeмaиנa, pai mai e și alt sârb pe aici?

| Conjur explică:

ÉrotiqueConseils și Gizăz,
Sunteți nemaipomeniți! =))

Jelli și Kronstadt,
Calmați-vă dragilor, n-are niciun rost să vă certați.

O melodie pentru toți :
http://www.youtube.com/watch?v=Af1bcpxxnxY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FiicaLuiSatan
SatanFermecatorul
AmantaLuiSatan
NevastaLuiSatan
InsusiSatan
PisicaLuiSatan
OaiaLuiSatan
BlondaLuiSatan
Antikrist
Cracanata/DIVA etc
Mai pe scurt tot clanul lui Satan! Iar restul sunt useri nesemnificativi

| pinguluk a răspuns:

Lukluk - eu laughing

| caractere a răspuns:

Ahh, Erotica mea, multam! La fel si Bacemi, thanks man!
Am si eu 2-3 preferati, dar nu-i mai spun laughing

P.S. Jelli, ciocul mai mic, esti totusi un copil...

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Gizăz,
Mă miram şi eu... laughing

Caractere,
N-ai pentru ce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Caractere: da, sunt un copil. Si ce e cu asta? Nu imi convine sa fiu subestimata din cauza varstei. M-am saturat sa mi se bage chestia asta pe gat: "taci si inghite, esti mica.". Barba nu face pe nimeni filosof, sau cum era aia.

Serios, mai bine nu va spuneam varsta reala si va lasam sa va dati seama singuri.

| Necrophagist a răspuns:

Blondissima,april,edoru...

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Singurul user care m-a impresionat pana in prezent (fiindca nu sunt prea veche pe site) este Ema.
Bye!

| OmNom a răspuns:

NOname a reusit sa dea niste raspunsuri perfecte si sfaturi deci eu zic NOname

nony
| nony a răspuns:

Daca lista asta cu useri apreciati are 107 raspunsuri, sa vezi cata Biblia se face cu useri antipaticiwinking
Pe cine apreciez? Sincer, n-am mai urmarit pe nimeni in ultimul timp, totusi o persoana mi-a atras atentia intr-un mod placut.Raspunde mai rar dar merita citita.E o fata de isprava.

@Luori ( fara nicio legatura cu vechea mea amica, @Lora )

| MidnightLady a răspuns:

Ordinea e aleatorie: Flav, nony, Kronstadt, NOname, Harciog, Legiuitoarea, Lora, Cretaker si-or mai fi si altii, da' nu mi-i aduc aminte acum.

| OanaVlad a răspuns:

Toti cei care au cont pe TPU si au raspuns la o intrebare ( macar ) trebuie apreciati big grin

| Conjur explică:

@Nony - În aceste 107 răspunsuri nu au fost numai aprecieri, au mai vorbit userii și pe lângă subiect.
@Midnightlady - Cred că ai văzut un " nu " în +. Cererea mea a sunat așa :,, haideţi să facem o listă cu utilizatorii pe care îi apreciem."

| MidnightLady a răspuns:

Conjur, mea culpa! Era noapte si tarziu, nu dispuneam de maximum de atentie. Nu mai editez, ca oricum n-am cu cine-i inlocui. Las-asa, sa se bucure si ei de-o nominalizare. Si-mi cer scuze pentru ca in astea 111 raspunsuri am introdus si eu 2 pe langa subiect.

| PredatoR a răspuns:

NOname
Leguitoarea
Brigadela

| Silviix3 a răspuns:

Buna(din nou)!
Rectific: Ema, Apache si Klepto.
Bye!

| oBanană a răspuns:

Ioandelasal si NoName

| Roxana_7837 a răspuns:

Dragi colegi as vrea sa va multutmesc pentru faptul ca sunteti aici cand avem nevoie de voi.Un cuvant nu poate explica simpatia pe care o simt pentru voi.Nume sunt multe de spus aproape toti userii, insa chiar daca unii nu apar pe liste asta nu inseamna ca nu sunt apreciati.Eu una va apreciez pe toti cu cateva multumiri speciale:
Conjur
NoName
Brigaela
Apache
ÉrotiqueConseils
Ioandelasal
Legiuitoarea
Bacemi
Si multi alti oameni buni.Va pup si va doresc numai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Roxana, doamne zici ca suntem la o inmormantare sau la banchet. In pana mea, a zis sa facem o simpla lista cu utilizatorii ce ii apreciem, nu o amintire de oracol!

Imi miros a vorbe copiate din manualul de romana/google, sau sunt doar racitabatting eyelashes?

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Nici acum nu ti-a trecut? Dumnezău recomandata nelipsita(asta la tine acolo) sticla de jinars de pruna.Merge.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dumnezău, ăla de prune e vin?

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Apostolita si discipola mea intr-ale sfinteniei, sa te invat.

jinars=vin ars=rachiu=in mediul rural aveti destul, prea destul as spune.Incearca,functioneaza! thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dumnezău, mulțumescu-ți ție doamne pentru binecuvântata informație ce mi-ai oferit-o prin atotcunoașterea ta sfântă și dreaptă!

Am incercat ce ai zis tu prin mai 2010 cu un pahar de șampanie de țuică de vreo 40° și am rămas fără net o săptămână. Era să intru în comă și să îți văd chipul tău cel preasfânt.

| Roxana_7837 a răspuns:

Jelli scumpo am spus asa sa nu ii supar pe ceilalti scuze daca te-am deranjat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Roxana, scumpi nu m-ai suparat, doar amuzat. Felicitari pentru amabilitate, nu am mai vazut pe nimeni pe acest site ca tinehee hee. Vorbesc serios.

| Dumnezău a răspuns:

@ApostolitaLuiDumnezău: Trebuie caldut, scos de la pivnita de vreo 30 de minute, de preferat cu vreo 40 % grade,si sa strecori si niste zeama de lamaie in paharut, facut gargara cu jumatate, si restul baut cu inghitituri mici.Ca sa nu te faci pulbere, nu mai mult de 100 de ml.Pe bune, acum.winking