| Conjur a întrebat:

Dacă tot suntem la categoria "Totul despre TPU", haideţi să facem o listă cu utilizatorii pe care îi apreciem(indiferent dacă sunt experţi sau nu). Vă las pe voi, după care voi scrie şi eu această "listă" despre care am vorbit mai sus.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Deci...lista ar putea fi foarte lungă... Există mulţi utilizatorii care merită apreciaţi. Voi menţiona doar câteva nume:
Greece12, NOname,Ema,Brigaela,Tweety,Smile,nelul, oz...sunt mai mulţi, dar nu stau prea bine cu memoria. A trecut ceva de când n-am mai intrat pe TPU.
P.S. Vă mulţumesc celor care m-aţi numit şi pe mine. happy Aveam de gând să uit de site-ul ăsta, dar cred că a fost o idee proastă. Rămân. happy

135 răspunsuri:
| Roxana_7837 a răspuns:

Mersi Jelli esti o dulce, mersi mult, te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Roxana, cu placere big grin
@Dumnezău, eeeeh si tu. Eu doar vreau sa imi descopar personalitatea nebuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A daaaaaaa? Sa le fie rusine celor care nu m-au mentionat laughing

| Bya132 a răspuns:

ÉrotiqueConseils, Jelli, NOname, mhn24, Apache.

| EmaS a răspuns:

Va multumesc din suflet pentru aprecieri! A fost o surpriza pentru mine sa fiu amintita de cativa dintre voi! Si eu care credeam ca nimeni nu ma place din cauza mesajelor mele.Eu va iubesc pe toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Bya132, multumesc. big grin

| Luori a răspuns:

@nony, multumesc happy.

Ca sa raspund, cu intarziere. apreciez userii care inca mai incearca sa fie seriosi si care nu si-au pierdut "interesul" de-a cotrobai printre intrebari sperand sa gaseasca cateva care merita, chiar merita, citite.

| Dmonik a răspuns:

Va multumesc din suflet pentru aprecieri!
Astazi, la decernarea Oscarurilor tup, lacrimez si sunt gatuita de emotie, cuvintele nu mai vor sa se prinda-n hora logicii unei fraze cat de mici...
Accept aceasta statueta cu piosenie aproape (ce bine mi-a iesit asta!).
Ah, nu eu sunt castigatoarea?
Oscarul pentru cea mai sincera persoana, care nu tace si spune tot ce are pe creier, precum Popa Tanda (vedeti bibliografia!): Gizăzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

| Dmonik a răspuns:

Si FUNDA, ravnita funda, merge la singura, inegalabila si absolut bulversanta Rosy, care incepe fraza cu o concluzie! Deci... big grin

| Eღilia62 a răspuns:

Am remarcat pe NOame,Brigaela,Ioandelasal,Metro, ardnaxur1961, Apache,neluL,kongeriket,GanduriAlbe,Abh,fumaretul,Gizăs,Ronnix,EroticConseils, PetreConstanta dar si multi altii care raspund "cu cap" la intrebari in fiecare zi.

| JeSa a răspuns:

Apreciez pe cei maturi. Inteligenti si cu bun simt. Exemple am destule..., dar mentionez doar cati imi vin in cap amu', si anume: HepHap; Arthur; Legiuitoarea; Zbenguici; ardnaxur1961; Ioandelasal; Alphawolf; Psiholoaga; Mariana; emanuellex; Shin; BRO; fanaticdupatine; Marina; Bacemi; jony; syme; ania; siwel; ButterflyWings; SoftCristi; calubalan; kittyalexandra; April; regis; PsihoSex; cristi202; Raul9004 etc etc...
Aaa, si... multumesc pentru aprecieri, celor care m-au mentionat! tongue (scuze pentru cei care i-am omis happy )
Toate cele bune!

| Arthur a răspuns:

Jessyka, calubalan, ioandelasal, april, Bebestrumf, Jony, alicecullen şi mulţi, mulţi alţii cărora le cer scuze că nu i-am amintit ( bineînţeles în frunte cu mine ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Ah, Teo, cat regret perioada asta. Si eu prima pe lista, e ceva. Oare o sa mai am ocazia sa gasesc vreo apreciere din partea ta? Mira-m-as.
Off-topic: mi-a placut conversatia noastra de azi. Singurele cuvinte pe care le-ai rostit au fost ''da, ok, ok''. Filosofic. Expeditiv. De ce?
Bafta (mai tii minte?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traducerea? Nu stiu engleza atat de bine, incat sa fiu sigura ca am inteles corect.

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Anyway, îmi place progesul tău rolling eyes Știi la ce mă refer.