| JustStitch a întrebat:

Daca un cont este inchis mai poate fi reactivat?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu ce zic? Lasă-l deschis și bucură-te de el. Deciziile corecte nu se iau la supărare, mânie, provocare etc

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Gândește-te bine înainte de a lua o decizie finală. Totuși, ai ajutat userii siteului cu 771 de răspunsuri. Eu zic să nu te grăbești, dacă nu ai un motiv întemeiat. Ai opțiunea de a-ți șterge întrebările/răspunsurile care nu îți plac, dacă crezi că unele te deranjează. Dar chiar contul?! straight face

| JustStitch explică (pentru floresdemayo):

Ai dreptate.nu are rost sa il inchid cont ca ar fi pacat sa o iau iar de la capat

| floresdemayo a răspuns (pentru JustStitch):

Eu ce zic? Lasă-l deschis și bucură-te de el. Deciziile corecte nu se iau la supărare, mânie, provocare etc

| Fatamuntilor a răspuns:

NU se poate reactiva!
Sa stii ca si eu am vrut sa inchid contul...
E de AJUNS sa IGNORI persoanele care te deranjeaza, fara a folosi acea functie!

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Nu se mai poate reactiva