| Shimozukushiki a întrebat:

Dacă unui membru îi apare: „Acest profil nu este accesibil, utilizatorul fiind suspendat pe termen nedeterminat.„
și îi dau răspuns la o postare de-a lui, mi se va vedea/posta răspunsul dacă i-am răspuns la o întrebare?

2 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Am avut un cont de pe care am fost suspendată pe termen nedeterminat.
Adică utilizatorul respectiv nu mai poate intra (niciodată cred)pe contul sau, deci ca prin urmare nu poate pune intrebari sau sa dea răspunsuri, implicit nu poate sa mai primească notificări.
E ca si cum acel cont ar fi fost sters.

| Mieeez666 a răspuns:

Http://prntscr.com/icb3n5
Asta apare unui membru care a fost suspendat definitiv.
Respectivul raposat nu se mai poate loga in cont.
Dar intrebarile si raspunsurile lui vor fi vizibile, de asemenea si raspunsurile tale la intrebarea lui.