| anonim_4396 a întrebat:

Inteleg ca acest user a fost eliminat pe veci din aceasta comunitate dar de ce mai apar postarile sale?

DAUsfaturi intreaba:
Ai intrebari, sau vrei un sfat despre dragoste si sex? Te astept pe mess, id XXXX_2012 si te voi ajuta

Acest profil nu este accesibil, utilizatorul fiind suspendat pe termen nedeterminat.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Nu a fost eliminat pe veci (pentru totdeauna) ci doar o perioada nedeterminata.
2.Toate intrebarile, care nu incalca regulile si care au raspunsuri, raman pe site, altfel ar insemna sa fie pedepsiti si cei care au raspuns. Numai bine!

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Acest user nu respecta regulamentul stimate domn, din aceasta cauza a fost "exmatriculat", datorita postarilor sale repetabile de acest gen

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

In ceea ce priveste suspendarile pe veci, in unele cazuri pot fi sterse si raspunsurile, si intrebarile. Uite profilul lui Woodenpints: http://www.tpu.ro/rhyr/raspunsuri (am scris link-ul manual). Desi inainte sa fie suspendat avea peste 3000 de raspunsuri, la fel si intrebari.
Uite alt exemplu de cont suspendat pe termen nelimitat http://www.tpu.ro/kiii/raspunsuri. Mie mi-au ramas postarile pe contul ala, dar tot sters e.

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Una este suspendarea si alta stergerea contului, sunt pedepse diferite si cu urmari diferite. La suspendare este asa cum am spus, la stergerea contului sigur ca i se pot sterge toate postarile ori sa fie anonimizate (ma refer la intrebarile cu raspunsuri).

| TPU.ro a răspuns:

Postarile acestui utilizator au fost eliminate definitiv de pe site.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

De ce numai ale aluia? acestia sunt doar mielusei pe langa altii, nu ti-am scris si nick-ul lor deoarece nu eu trebuie sa fac aceste treburi, mie imi stergeti raspunsuri care respecta in totalitate regula TPU dar "la altii in curte nu va uitati"
Add Robert.show95 si vorbim

Ai gasit acum. crazy.ady98@yahoo.ro

| TPU.ro a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este singurul utilizator suspendat pe termen neliminitat caruia i s-a sters continutul. Acest lucru se intampla in functie de motivul eliminarii din comunitate.

Alexandra - TPU