| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am vazut un cont de TPU ca este blocat si scria Acest profil nu este accesibil, utilizatorul fiind suspendat pe termen nedeterminat, oare ce semnifica asta?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A încalcat regulamentul a jignit si atunci administratorii i au blocat contul pana i si schimba utilizatorul comportamentul, citeste regulamentul TPU si o sa vezi fiecare abatere ce sanctiuni are.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru funda.

| gabicoo a răspuns:

Așa ai să pățești și tu dacă nu ești cuminte!

| anonim_4396 explică (pentru gabicoo):

Eu nu jignesc pe nimeni si nu fac scam

| gabicoo a răspuns (pentru anonim_4396):

Spam se zice! Scam înseamnă înșelătorie!

| goguPatent a răspuns:

Ore tu ce crezi ca inseamna cand scrie clar ca e suspendat?

| anonim_4396 explică (pentru goguPatent):

Asta era un utilizator cu numele veteranul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

That's mean he's gone. Forever.

| vilaflorin a răspuns:

Acesta a încălcat termenii și conditiile

| anonim_4396 explică (pentru vilaflorin):

Un user cu numele veteranul mi-a trimis un site pornografic si un alt user cinevadin2009 mia numit mama curva si am intrat la ei pe profil si scria Acest profil nu este accesibil, utilizatorul fiind suspendat pe termen nedeterminat, si de aia am vrut sa intreb!