| Meme10Meme a întrebat:

Dar câte intrebari trebuie sa fie șterse de admin ca să fiu suspendat? Adică am 39 de întrebări șterse și vreo 100 și ceva de răspunsuri șterse.

8 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred ca exista o limita, nu cred ca trebuie sa iti faci probleme!
am 125 raspunsuri sterse, dar asta din 2013. Au fost mai multe, dar a fost ceva care au mai sters din ele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci cont nou dureaza 1 minut.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Nu, ca mi-l șterge. Mi-o șters vreo doua conturi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Schimbi IP-ul

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Își da seama ca îs eu. Deci...

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Nu cred că merge pe sistemul ăsta (am citit politica TPU.ro și nu zicea nicăieri că "dacă ai x întrebări/răspunsuri șterse, vei fi suspendat).
În altă ordine de idei: cum ai reușit, vere, să ai 100 de răspunsuri șterse? Eu am 28, dintre care 27 au fost șterse de pe site deoarece întrebarea la care am răspuns a fost ștearsă!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Cam asa se intampla la raspusurile sterse, majolitatea sunt sterse odata cu intrebarile. Restul (probabil) sunt raportate!

| Meme10Meme explică (pentru MeisterSchnitzel):

Multe dintre acele răspunsuri au fost șterse odată cu întrebările mele. Altele au fost șterse de admin căci erau troll iar altele au fost șterse odată cu întrebarea la care am răspuns.