| 女時日水한국어 a întrebat:

Dc mai nou pe site(TPU) nimeni nu isi mai arata interesul pentru a raspunde la intrebarile celorlalti?

6 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Nu cred ca asta e cauza pentru care unele intrebari nu-si gasesc raspunsul, ci poate nimeni nu stie cum sa-l ajute pe respectivul.Dar se mai poate si ca toti cei care vizualizeaza o intrebare sa fie plictisiti de aia care dau raspunsuri in 2 peri si mai cer si fundita, doar pentru a-si rotunji numarul de raspunsuri.

| CoquineNoire a răspuns:

Pentru ca majoritatea intrebarilor sunt stupide, puse de 1000 de ori pe zi de boraci trepanati, si mijtocarii nu pot repeta glumele de fiecare data.

| mona a răspuns:

Probabil ca nu au un raspuns la intrebarea respectiva, nici eu nu raspund daca nu stiu

| Ramona1 a răspuns:

Eh,cei dornici si care stiu sa le fie de folos celorlati, vor raspunde.Nu stiu daca ai observat,dar din ce in ce mai multa lume de aici, merg la intrebarile care nu necesita neaparat un raspuns, sunt intrebari puse doar asa.

| Tlbi a răspuns:

Pentru ca nu e un site cu oameni uniti, care sa se ajute intre ei de placere. fundele au stricat lucrurile pe aicihappy

| Famelia11 a răspuns:

Unii raspund numai la intrebarile la care se dau funda. asa ca ei se gandesc " de ce sa raspund daca nu primesc nimic in schimb "...