| Chocolate a întrebat:

De ce la intrebarile la care s-a dat deja fundita nu mai raspunde nimeni? gata? s-a dat premiul si nu mai este concurenta, nu isi mai da nimeni interesul pentru a ajuta, la intrebarile cu putine raspunsuri si fara fundita raspunde oricine, daca s-a dat fundita inseamna ca intrebarea e exiprata? eu raspund la orice intrebare stiu sa raspund, indiferent de nr de raspunsuri si daca s-a dat deja fundita, de ce aveti aspiratia asta la concurenta? suntem peste 28 mii pe site-ul acesta si majoritatea are aspiratia pentru castig, eu ma simt bine daca raspunsul meu a fost folositor si daca vad ca mi s-au dat voturi bune, inseamna ca am ajutathappy.
De ce nu raspunde lumea si la intrebarile la care s-au dat fundite? asa am observat de cateva luni de cand sunt aici si asa e si la intrebarile mele.
Punem pariu ca la intrebarea asta vor fi raspunsuri ironice, putine si nemultumitoare? de ce nu se accepta adevarul? Vom vedeawinking.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In mod logic, daca cel care a pus intrebarea a dat fundita, a dat-o pentru ca a primit raspunsul care l-a satisfacut. Deci, de ce sa-i mai raspunzi, cand el ARE deja raspunsul? Numai de dragul de a repeta ce au spus altii inainte?
Ah... daca intrebarea se refera la chestii generale, da. Raspund si dupa ce s-a dat fundita.

15 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Eu uneori raspund...
uneori nu raspund la acele intrebari pentru ca consider ca nu merita sa imi pierd vremea, cand as putea raspunde la o alta intrebare la care cel care a pus intrebarea nu a primit destul ajutor, deoarece cred ca utilizatorii care au premiat un raspuns il considera bun si nu mai au nevoie de alte explicatii, nu? atata timp cat au oferit o fundita, poate asa considera si ceilalti utilizatori...

| fluturas a răspuns:

Hai punem pariu laughing happy

ei bine poate tu te gandesti ca unii utilizatori raspund doar pentru fundita, eu nu cred asta, cel putin eu nu raspund pentru fundita si sper ca te-am lamurit mai sus de ce nu raspund la intrebarile care au raspuns premiat...
si nu cred ca ar fi cazul sa primesti raspunsuri ironicewinking kiss

lolita
| lolita a răspuns:

Nu este adevarat, exista raspunsuri la intrebari anonime la care nu se poate pune fundita. daca intrebarea este interesanta se raspunde chiar daca s-a pus fundita, cel putin in cazul meu.

| Andreea_8014 a răspuns:

NU am facut asa ceva!
Doar de aia se numeste acest site Toti pentru unu
Sa ajutam poate acea persoana are nevoie de mai multe impresii.fiecare gandeste diferit!
happy

Deyutzzza:*

| Orannginna a răspuns:

Eu am raspuns intotdeauna la intrebarile care m'au interesat si la care am stiut raspunsul indiferent daca fundita era data sau nu. Nu raspund pentru fundite. happy

| JoJo a răspuns:

Eu am dat raspunsuri chiar daca era data funditahappy Nu am mai dat raspunsul doar daca era o intrebare gen :"Cum se numeste melodia ***?" pentru ca era clar ca daca s-a dat raspunsul corect nu mai avea rost sa il mai dau si euhappy
Dar ai dreptate...am vazut de multe ori la intrebari raspunsuri de genu:"Hai dai fundita?" sau "Cui dai fundita?"winking

| Chocolate explică:

26 mii*

| betty17 a răspuns:

Eu am dat raspunsuri si daca era fundita...nu ma intereseaza asa de mult funditastraight face

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu raspund si la alea deja premiate.nu la toate fiindca nu raspund la toate intrebarile, ci doar la cele la care pot raspunde, si ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu raspund chiar daca apare fundita, caci cred eu, conteaza si parerea mea cumva, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din moment ce s-a dat fundita, pentru ce sa mai raspunzi? nu este evident ca cel care a postat intrebarea si-a rezolvat problema, nedumerirea etc? oricum, iti inteleg si punctul de vedere, chiar sunt persoane care dau raspunsuri nu neaparat sperand ca vor ajuta, ci doar cu gandul ca o sa primeasca funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu azi m-am inscris pe site. Am raspuns deja la mai multe intrebari, dar nu am fost atenta sa vad daca apare vreo fundita pe undeva. laughing) Acum am auzit de faza cu "fundita". Daca primesti fundita ce se intampla?

pe. s. acum inteleg de ce la toate intrebarile oamenii sunt asa de saritori... vor fundita! rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine unul ma doare in cot de fundite si cordelute. Daca pot ajuta pe cineva cu un sfat bun, o fac cu placere. Nu inteleg insa de ce te roade asa tare chestia asta, atat de tare incat urmaresti de cateva luni... nu stiu ce. Rostul site-ului este de a ajuta. Daca vrei sa te comporti ca un agent MI6 este problema ta, dar lasa te rog loc problemelor adevarate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce esti asa bulversata? Esti aici sa ajuti, sau esti aici ca sa monitorizezi activitatea site-ului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine unul ma doare in cot de fundite si cordelute. Daca pot ajuta pe cineva cu un sfat bun, o fac cu placere. Nu inteleg insa de ce te roade asa tare chestia asta, atat de tare incat urmaresti de cateva luni ... nu stiu ce. Rostul site-ului este de a ajuta. Daca vrei sa te comporti ca un agent MI6 este problema ta, dar lasa te rog loc problemelor adevarate.