| Ana0Any a întrebat:

Dc nu mai pot raspunde la intrebari p TPU? am raspuns la vreo 4-5 dar acum nu mai merge, imi zice ceva de adresa d e-mail comfirmata, sa fie retrimisa, nu inteleg, adica e limita d raspunsuri sau c? funda care ma ajuta si p mine
Ms

Răspuns Câştigător
| katty_6203 a răspuns:

Si eu m-am confruntat cu o astfel de problema, dar acum vad ca merge bine, rasp sunt postate.A trebuit sa intru pe adresa mea de e-mail sa dau un accept pentru ca sa imi poata fi rasp mele postate.Incearca si tu, poate va merge apoi.

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Din cate vad, te-ai inregistrat astazi, asa ca cel mai probabil inca nu ti-ai confirmat adresa de mail. Cauta in Inbox si in Spam un mesaj de la Echipa TPU si confirmati adresa, iar in cateva ore vei putea sa raspunzi linistita. Succes!
Si apropo, bine ai venit printre noi!