| ღKittyღ a întrebat:

Cum imi confirm adresa de e-mail pentru a raspunde la intrebari aici pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,happy
Pentru a confirma adresa de email pe site-ul TPU trebuie să intrii la căsuța da de mail și să cauți în imbox sau spam,depinde unde este, și acolo vei vedea că trebuie să accesezi un link.
Este foarte simplu, numai să știi să îți citești mail-urile.

Sper că te-am ajutat!>:d<
Numai bine!kiss

3 răspunsuri:
| fedot a răspuns:

Intri pe yahoomail.com sau simplu pe mess si iti apare plicul ala in care esti anuntata ca ai email nou.Il deschizi si iti apare lista cu email-urile primite noi.In lista data ar trebui sa figureze un emali de la TPU in acel mesaj este indica sa dai clik pe un anumit link, care inseamna in sine confirmarea adresei de email.

| ღKittyღ explică:

S-a rezolvat mersi oricum...

| Iliutz a răspuns:

Bine si simplu