| Barlea96 a întrebat:

De 2 zile nu imi pot accesa contul de Facebook pe motiv ca au fost descoperite mesaje de tip spam care au fost trimise de pe contul meu din cauza altei persoane. Imi da o eroare prin care imi spune ca vor rezolva problema cat de repede si sa revin.

Ce e de facut? Se poate face ceva? Sau cat dureaza pana isi revine?

PS: Contul nu a fost sters, am intrat de la un prieten si l-am gasit.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu poți face nimic decât să le dai mesaj celor de la facebook. Cel mai probabil ai fost blocat de facebook câteva zile. O să își revină cât de curând.