| crash15 a întrebat:

De ce, ca utilizator junior, nu pot trimite mesaje?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru ca asa stau lucrurile aici, acesta e regulamentul site-ului.
Trebuie sa fii utilizator senior, mai da 17 raspunsuri si vei putea trimite.
Te pup!

8 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Utilizatorul junior poate trimite mesaje doar userilor care au setat la profil să primească mesaje de la toată lumea, incluzând juniorii.
Nu poți trimite mesaj pentru că userul respectiv are setat la profil să primească mesaje numai de la seniori.
Când o să devii senior vei putea trimite mesaje oricui vrei.
Pentru a deveni senior ai nevoie de 10 zile de vechime și 100 de răspunsuri, succes. happy

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
vad ca vechime ai, iti mai trebuiesc 17 raspunsuri si daca astazi le dai, maine devii senior si asa vei putea trimite mesaje ..si sa votezi
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

In cateva zile cei putea... putina rabdare.

| ElenaSA a răspuns:

Cred ca tu nu te referi la modul cum e facut regulamentul, ci de esti curios sa vezi cum au gandit cei care l-au construit.Practic,cred ca e nevoie de a vedea cum gandeste persoana, sa nu faca lucruri neplacute, sa jigneasca, sa scrie lucruri nepotrivite.E ca sa zic asa, o perioada de proba de 10 zile si 100 de mesaje.

| Grimmjow69 a răspuns:

Trebuie sa fi senior, mai raspunde la 17 intrebari si vei devenii unul.

| drogh a răspuns:

Pentru ca un utilizator Junior nu poate trimite, neavand rangul de Senior. Continua sa ajungi unul, si apoi. Dar depinde, ca sunt unele persoane care sunt Seniore si accepta mesaj de la oricine, si altii, care si-au setat ca sa nu primeasca nimic.

| AlexAleex a răspuns:

Trebuie neaparat sa fi senior mai trebuie sa mai raspunzi doar la cateva intrebarihappy

| Iku a răspuns:

Buna!
Trebuie sa fi senior, pentru ca, juniori nu sunt destul de ....de. laughing, vechi in acest site.
Eh, mai raspunde la 17-18 intrebari, si vei deveni.